Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları

İşbu Gizlilik Politikası, Udf Editör Uygulaması('Mobil Uygulama')'na erişim sağlayacak kişilerin ('Kullanıcılar') Mobil Uygulamayı cihazlarına yüklemesi ile birlikte yürürlüğe girmiş olacaktır.

İşbu Gizlilik Politikası Şafak Yazılım'ın Mobil Uygulama kapsamındaki hizmetlerden Kullanıcıları yararlandırmak amacıyla Kullanıcılara ilişkin hükümleri içermektedir. Şafak Yazılım işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman Mobil Uygulama'sında ya da Web Sitesi (http://www.safakyazilim.com)'nde yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. Şafak Yazılım'ın değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, iş bu Mobil Uygulama'da yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.

Kabul ve Esaslar

Her kullanıcı, işbu Mobil Uygulama'yı kullanarak, işbu gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Udf Editör Hangi Verileri Toplar ?

Udf Editör Uygulaması, Kullanıcı'nın hiçbir verisini toplamamaktadır.

Kullanım Koşulları

Şafak Yazılım, herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.

Üyelik Hakkında

Udf Editör Uygulaması'nın aylık kullanımının satın alınmasıyla ilgili kullanıcının kredi kartı bilgilerinin hiçbiri tarafımızca tutulmamaktadır. Ödeme alt yapısının kontrolü ve yönetimi ilgili alt yapıyı sağlayan Apple'la aittir.

Kullanıcıların Mobil Uygulamadan ayrılmak istemesi durumunda, uygulamayı kaldırması ve eğer aboneliği devam etmekte ise aboneliğini sonlandırması yeterlidir.

Şafak Yazılım, gerekli gördüğü taktirde Udf Editör Uygulaması'nı ya da kullanıcıların aboneliklerini sonlandırma hakkını saklı tutar.

İletişim, Soru ve Öneri

Web sitemizdeki(http://www.safakyazilim.comgizlilik politikası ile ilgili her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi hata.safakyazilim@gmail.com adresine iletebilirsiniz.

İstanbul / Türkiye

hata.safakyazilim@gmail.com

Güncelleme tarihi 2020-11-15